Hangzhou Rebon Spintos, Ltd

Hangzhou Rebon Spintos, Ltd yra viena iš labiausiai profesionalių virtuvės spintelių gamintojų Kinijoje,

Patvarus ir įbrėžimams atsparus aukštos kokybės šiuolaikiškas blizgus lakas Virtuvės kabinetas skirtingomis spalvomis

Patvarus ir įbrėžimams atsparus aukštos kokybės šiuolaikiškas blizgus lakas Virtuvės spintelės skirtingose spalvose Virtuvės spintelių durų skydai Spalvotos spintelės durys Europoje yra žinomos kaip lakuotos durys. Durys gaminamos su 18 mm storio mdf šerdimi ir jūsų pasirinkta spalva, kuri taikoma ...

Siųsti užklausą
Informacija apie

Patvarus ir įbrėžimams atsparus aukštos kokybės šiuolaikiškas blizgus lakas Virtuvės kabinetas skirtingomis spalvomis


Virtuvės spintelės durų skydas

"High Gloss" dažytos kabineto durys Europoje yra žinomos kaip "Lacquered" durys. Durys gaminamos su 18 mm storio MFD šerdimi ir jūsų pasirinkta spalva, kuri taikoma durelių veidui ir kraštams, o galinė pusė paprastai būna balta, matinė melamino apdaila.


Mes turime specializuotą gamybos liniją, be purvo purškimo kabiną, profesionalią kepyklą, AKZO NOBEL amerikiečių, importuojantys dažus liko ryškios spalvos net ir po ilgo naudojimo laiko. Visas lako durų skydas pagamintas 32 laipteliais, nuo lentos išpjaustymo, gruntavimo dažų, paviršiaus dažų, poliravimo, aukštos temperatūros kepimo.


Kuo mūsų durys skiriasi nuo visko, kas vyksta, yra griežtas senėjimo procesas, per kurį durys praeina; Tarp kiekvieno grunto sluoksnio, dažų ir blizgančio danga durelės yra brandinamos specialiame temperatūros reguliuojamame kambaryje, užtikrinančios stabilumą ir geriausią durų apdailą.


Virtuvės baldai turi būti įspūdingi ne tik dėl savo šviesos ir aiškios išvaizdos, bet ir įvairias saugojimo erdves, kurios yra tokios svarbios kasdieninei virtuvių veiklai, turi būti visiškai suderintos.


Dėl šios priežasties daug dėmesio skiriant tam tikroms papildomoms funkcijoms ir galimoms saugojimo patalpoms plėtojant mūsų virtuvių asortimentą, o patogumas vartotojui visada yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Ergonominiai spintelių aukščiai, taip pat servo pavara grindų spintelėms ir kabinimo spinoms lengviau dirbti virtuvėje. Būtent čia pateikiami virtuvės planai, jų dėmesys dizainui, nustebins jus į platų asortimentą, kuris gali būti visiškai suderintas su jūsų individualiais norais. Visų virtuvių planavimo etapuose arba pasirinkdami jų interjero detales mūsų virtuvės visada siekia maksimalių galimybių.


1 ⅛节 (001) .jpg3 ⅛节 (001) .jpg
IMG_4396 (001) .jpgIMG_4399 (001) .jpg
TRANS_0955 (001) .jpgTRANS_0976 (001) .jpg


Hot Tags: Patvarus ir įbrėžimams atsparus aukštos kokybės šiuolaikiškas blizgus lakas virtuvės spintelė skirtingomis spalvomis, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba
Susiję produktai
Tyrimo