Hangzhou Rebon Spintos, Ltd

Hangzhou Rebon Spintos, Ltd yra viena iš labiausiai profesionalių virtuvės spintelių gamintojų Kinijoje,

Namuose > žinios > Turinys
Kabinetas funkcinis skyrius: Detalus dizainas
- Jan 07, 2018 -

Apmušalų plotas:

Tarp kriauklės ir viryklės absoliučiai reikia išlaikyti 80 mm atstumą, 100 mm geriau; tai yra virtuvės centro taškas, žuvys, mėsa ir daržovės yra paruoštos čia, maisto ruošimui ir prieskoniai turi būti patalpinta patogioje vietoje; Saugumo požiūriu, neturėtų būti dedamas tiesiai į stalčią aplink viryklę, vaikams jie ištraukia stalčius, kad kopėčios aukštyn pakils aukštyn, jis pateks į karštą sriubos puodą ir sužeis.

Valymo plotas:

Dažniausiai naudojamo srauto ir kanalizacijos kabineto derinys yra tas, kad dvi talpyklos yra atitinkamai 340 mm ir 293 mm pločio, esant mažam 800 milimetrų pločio spintelei.

Kita:

Tuo atveju, jei vanduo tuoj pat būtų laikomas pilnas, prieskonių dėžutė, stiklo plokštė ir spintelė; laikyti daržovių ir kitus spintos butelius; laikymo dėžės stalčių virtuvės šakutės ir peiliai; sandėliavimo dezaktyvavimo milteliai, plovikliai ir kitos cheminės valymo priemonės spintelėje po kriaukle, čia yra geriausias talpyklos viduje esantis šiukšlių dėžė. Kadangi vaikai gali atidaryti spintelę, raktas, kurį galima užrakinti, yra išmintingas pasirinkimas.

Hangzhou Rebon Spintelės Co, Ltd

ADD: Nr. 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Kinija

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

El. Paštas: reboncabinets@chinarebon.com