Hangzhou Rebon Spintos, Ltd

Hangzhou Rebon Spintos, Ltd yra viena iš labiausiai profesionalių virtuvės spintelių gamintojų Kinijoje,

Namuose > žinios > Turinys
Kietosios medienos spintelės, kaip ją iš naujo nustatyti? Kokios medienos kietmedžio atsarginės priemonės?
- Jul 22, 2017 -

Medienos masyvo spintelės , Kaip jį atstatyti? Kokios medienos masyvo spintelių atsargos priemonės?

1, atkreipkite dėmesį į kabineto paviršiaus priežiūros švarumą. Kietojo kio kabineto paviršius padengtas dažais, filmų priežiūra ir priežiūra yra ypač svarbu, kai plėvelė sugadinta ne tik paveikia paviršiaus išvaizdą, bet ir dar labiau paveiktų vidinę gaminio struktūrą. Taigi, jūs visada turėtumėte laikyti spintelę švarią, kiekvieną dieną švaria minkšta šluoste, švelniai nuvalykite dulkių paviršių, laikas nuo laiko nulenkite šlapio medvilninio šilko ragų sausą drėgmę, visur nuvalykite dulkes, valykite švarų Minkšta medvilnine skiaute galima sausai išdžiūti, bet ir sausoje, po to padengta plonu aukštos kokybės šviesaus vaško sluoksniu, tarsi nuvalykite tą pačią odą švelniai nušluostykite blizgančią, kad ne tik išlaikytumėte medines spinteles , bet ir padidintumėte. Tai ryškus . Tačiau lengvo vaško pasirinkimas turi būti atsargus, neturėtų naudoti cheminės sudėties neturtingų cheminių produktų.

2, kad būtų išvengta sunkių įbrėžimų. Neleiskite valymo priemonei liesti spintelės, paprastai reikia atkreipti dėmesį, neleiskite, kad kietojo metalo gaminiai ar kiti ginklai susidurtų su baldais, apsaugoti paviršių, nėra iškilimų.

3, kad būtų išvengta šlapios aplinkos. Vasarą, tokią kaip lauko potvynis, tikslinga naudoti ploną plastikinę spintelę, kai paviršiaus kontaktinės dalys yra atskirtos, o korpuso sienelės dalys ir siena turi išlaikyti 0,5-1 cm atstumą.

4, išvengti tiesioginių saulės spindulių. Turėtumėte pabandyti išvengti lauko saulės ant spintelės kaip visumos arba ilgio ekspozicijos dalies, geriausia vieta saulėje, kad išvengtumėte vietos poveikio, arba skaidriomis užuolaidomis iš telyčių, atskirtų nuo tiesioginių saulės spindulių. Tokiu būdu nedarant įtakos patalpų apšvietimui, taip pat švelniai tinka kambariui pridėti šiltą ir romantišką atmosferą, tuo pat metu apsaugant patalpų spinteles .

5, kad be dėmių būtų išvengta alkoholio, benzino ar kitų cheminių tirpiklių. Kapsulės paviršius, pvz., Dėmės, nesunku nuvalyti, galite švelniai pašalinti dėmeles šilta arbata, kol vanduo po lakiųjų pradinių dalių padengiamas šiek tiek vašku, o po to švelniai nušluostykite keletą kartų, kad susidarytumėte apsauginį Filmas.


Hangzhou Rebon Spintelės Co, Ltd

ADD: Nr. 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Kinija

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

El. Paštas: reboncabinets@chinarebon.com